Підключіть своє господарство до мережі Trimble

Ласкаво просимо до Trimble® Connected Farm, нашого уніфікованого пакету точних сільськогосподарських програм, що охоплює усі аспекти сучасного керування сільським господарством, у тому числі обладнання та програмне забезпечення, аналітику даних та служби коригування GPS сигналів

Дізнайтеся як

Обладнання

Системи навігації та автоводіння для всіх типів обладнання

Програмне забезпечення

Аналітика даних підвищує продуктивність

Служби коригування GPS сигналів

Високоточне визначення місцеположення за системою GNSS (точність більше 2,5 см)

Які переваги дає мережа Trimble Connected Farm фермерам?

1 Простота та сумісність

Мережа Trimble Connected Farm суттєво спрощує сільськогосподарську діяльність та підвищує її ефективність. Наші системи допомагають підключити до мережі усе обладнання у господарстві, що дозволяє отримувати кращі результаті в усіх аспектах вашої діяльності.

2 Надійність

Компанія Trimble – це всесвітній лідер у сфері с/г технологій з 40-річним досвідом роботи. Ми розуміємо, що успішні фермери використовують рішення систем точного землеробства для підвищення врожайності та прибутковості, тож ми присвятили себе розробці якісних продуктів, які зможуть задовольнити ваші потреби зараз і в майбутньому.

3 Ефективність

Економте час та зусилля, автоматично обмінюючись с/г даними між усіма своїми пристроями в реальному часі. Забудьте про повторні введення данних, людський фактор та перенесення даних за допомогою USB. Виконуйте високоточне відстеження та картографування польових даних за допомогою навігаційних дисплеїв Trimble, при цьому швидко та ефективно виконуючи свої завдання. А завдяки службам визначення місцеположення Trimble ви отримуєте всесвітнє охоплення з підтримкою місцевих даних.

4 Точність

Служби коригування Trimble – компанії-першопрохідця у своїй галузі з більш ніш 20-річним досвідом роботи – забезпечують визначення місцеположення за сигналом супутників та мобільними мережами для ведення точної сільськогосподарської діяльності. Вища точність дозволяє не лище краще обробляти рядки та зменшувати витрати на матеріали, а зрештою й підвищувати врожайність культур.

5 Підвищення продуктивності та гарантована окупність інвестицій

Новаторські та зручні технічні рішення Trimble для високоточної сільськогосподарської діяльності дозволяють об'єднати всі системи господарства в одну мережу та приймати рішення на основі даних у реальному часі, що призводить до підвищення прибутковості.

Автоматизована с/г діяльність

Мережа Trimble Connected Farm змінює підхід до сільського господарства в усьому світі. Це інтегрована система керування господарством, яка заощаджує час та кошти фермерів, водночас спрощуючи складні технічні завдання, що можуть вповільнювати роботу. Якщо підключити ваше господарство до навігаційних дисплеїв Trimble та встановити програмне забезпечення на ваш мобільний телефон, генерування корисних даних упродовж сільськогосподарського сезону стає автоматичним, простим та оптимізованим.

Завдяки повній інтеграції фермери можуть створювати карти внесення, необхідні звіти та  записи, які необхідні при державних аудитах, відстежувати та дотримуватись вимог стосовно продуктів вирощування, та вирішувати безліч інших питань які дедалі частіше постають перед сучасними фермерами.

Глобальна мережа збуту

Партнер із глобальною дилерською мережею, що включає експертів по системам точного сільського господарства

Дистриб'ютори Trimble в усьому світі надають експертні консультації та бездоганне впровадження високоточних с/г технологій для підвищення ефективності та продуктивності роботи господарства за допомогою комплексу інтегрованих апаратних, програмних та інформаційних сільськогосподарських рішень Trimble.

Значні переваги

  • Позбавлення стресових ситуацій та втрати часу, спричинених спробами узгодити роботу обладнання різних постачальників
  • Локальні продажі, обслуговування та підтримка продуктів і рішень Trimble
  • Досвід у поєднанні агрономічних рекомендацій із технологіями точного сільського господарства
  • Повна інтеграція обладнання, даних, програмного забезпечення та служб у сфері точного сільського господарства
  • Єдине джерело експертних індивідуальних консультацій з питань точного сільського господарства
Пошук дилера
trimble-img1

Почати підключення

Бажаєте поговорити про те, як Trimble може об'єднати ваше господарство в одну мережу? Заповніть цю форму, і невдовзі ми з вами зв'яжемося.

Бажаєте знайти місцевого дилера?
Скористайтеся нашою функцією Пошук дилера.